Sale!

MagSafe telefonihoidik autosse

7.06

Pakendis:

magnetiline rõngas (sobib kleepimiseks kõikidele telefonidele)

ühekordne puhastuslapp

kleebis 3M

teip x2

Laost otsas

Tahan teada kui toode uuesti saadaval.

Kohe tellides kaup kätte juba:

  • 24.05 Smartpost Itella automaadist.
  • 24.05 DPD automaadist.
  • 24.05 Omniva automaadist.
Turvaline ost

Naudi navigeerimist mugavalt sõidu ajal. Baseus hoidikul on kompaktne disain ja see ei mõjuta nähtavust. See pakub reguleeritavust ja on valmistatud vastupidavatest materjalidest. Saad selle hõlpsasti paigaldada oma armatuurlauale või juhtpaneelile. Komplektis on ka lisatarvikud, mis muudavad hoidiku paigaldamise lihtsamaks.

Baseus MagSafe juhtmevaba laadija ja hoidik 2 4

Stabiilsus

Neodüümimagnetid tagavad stabiilsuse ja hoiavad ära telefoni liikumise. Lamavad politseid, järsud pidurdamised, konarlikud teed – Baseus hoidik on selleks valmis. Lisaks pakub 3M teip kuumakindlust ja tõstevõimet kuni 1,8 kg.

Baseus MagSafe juhtmevaba laadija ja hoidik 4


Läbimõeldud disain

Hoidik on loodud vastupidavatest materjalidest, nii et võite olla kindlad, et see teenib teid kaua. Alumiiniumsulami kasutamine tagab paindlikkuse ja vastupidavuse, võimaldades hoidikut reguleerida ilma kahjustuste pärast muretsemata. Saate oma nutitelefoni pöörata 360° ja tänu kompaktsele disainile ei blokeeri toode sõidu ajal nähtavust. Värviline taustvalgustus informeerib teid seadme tööseisundist ja nutikas disain võimaldab telefoni kasutada ühe käega.

-Baseus/SUCC000201/3

Tahan teada kui toode uuesti saadaval.