Juhtmevabad laadijad

Näitan kõiki 18 tulemust

Juhtmeta laadimine ei ole tulevik, vastupidi. Juhmevaba laadimine on olevik. Kuigi enamus telefone laetakse USB-C või lightning kaabli abil, siis kõik suuremad telefonitootjad Apple, Samsung ning Huawei toodavad telefone mis toetavad juhtmevabat laadimist. Lisaks telefonidele saab sellele laadida ka kallimaid kõrvaklapp ning nutikellu. Tänu sellele on paljud tavaliste tarvikute tootjad asunud tootma ka Qi-sertifitseeritud (avatud ja universaalne laadimistandard) laadimisaluseid.

%
29.99 19.99
%
29.99 19.99
%
29.99 19.99
%
30.99 29.99
%

Juhtmevabad laadijad

Juhtmevaba laadija transparent

29.99 19.49
%

Juhtmevabaks laadimiseks peab laadija vastama Qi standardile. Sellele standardile vastavad lisaks eraldiseisvatele juhtmevabadele laadijatele ka autotootjate autodesse integreeritud Qi laadijad. Olenevalt mudelist toetavad laadimist: Audi, BMW, Volkswagen, Ford, Honda, Mercedez-Benz, Toyota, Škoda, Seat ja Volvo. Tänu sellele, et juhtmevaba laadimine ei nõua sõiduajal juhtme täpset sihtimist teeb see autosõidu oluliselt turvalisemaks. Kui sinu auto juhtmevabat laadimist ei võimalda, siis soovitame sulle UGREENi juhtmevabat laadijat autosse, mis lisaks laadijale on ka telefonihoidik. Enne laadija soetamist tee kindlaks kas sinu telefon üldse toetab juhtmevabat laadimist. Selleks oleme koostanud nimekirja nii iPhonedest, Samsungitest kui ka Huaweidest, mis toetavad juhtmevaba laadimist.


Kuidas valida omale sobiv juhtmevaba laadija?

Soovitame alustada võimsusest - kui kiiresti on vaja laadida? Seejärel leida omale sobiva hinnaga ja valida, kas telefon peaks olema laadimise ajal püstises või selili olekus. Sealt edasi on oluline juba värv, disain, viimistlus ja suurus. iPhone juhtmeta laadimise puhul tuleb arvestada, et see ei lae üle 7.5W. Samuti ei tasu ka unustada, et juhtmevaba laadija laeb seinaadapteriga oluliselt kiiremini kui lihtsalt arvuti USB pesast laadides.

Millist juhtmevabat laadijate soovitate?

Milline juhtmevaba laadija sobib iPhonele?

Millega võiks laadida Samsungit ja Huaweid?