MagSafe telefonihoidik autosse koos juhtmevaba laadimisega Baseus CW01 must

34.99

  • Sobib igale juhtmevaba laadimise funktsiooniga telefonile
  • Pakendis sisaldub metallist ringike, mille saad kleepida telefoni ümbrisele
  • Sisendvõimsus: 5V/2.4A, 9V/2.23A, 12V/1.67A
  • Väljundvõimsus: 5/7.5/10/15 W max.

Laos

Lisa 30.00 eest tooteid, et saada transport tasuta.
Alla 9 toote saadaval!

Kohe tellides kaup kätte juba:

  • 16.07 Smartpost Itella automaadist.
  • 16.07 DPD automaadist.
  • 16.07 Omniva automaadist.
Turvaline ost

Telefonihoidik koos juhtmevaba laadijaga (MagSafe)

Enam ei pea sa muretsema, et su mobiiltelefon tühjeneb auto sõidu ajal. MagSafe autokinnitus koos laadijaga võimaldab sul juhtmevabalt telefoni täis laadida. Kinnita hoidik oma auto õhuava külge ja lae oma seadmeid turvaliselt. Samuti leiad komplektist magnetilise rõnga telefonile kleepimiseks. Nii saad igast juhtmevaba laadimisega telefonist teha MagSafe juhtmevaba laadimisega telefoni.

1

Juhtmevaba laadimine

Lae juhtmevabalt iPhone’i mudeleid alates 12 seeriast. 8-11 seeria jaoks on vajalik kleepida ümbrisele või telefonile magnetiline rõngas (komplektis). N52 neodüümiummagnetid tagavad tugeva ja täpse magnetilise haardumise. Laadija on varustatud kiibiga, mis tagab temperatuuri kontrolli ja reguleerib automaatselt laaditavale seadmele sobivat võimsust.

2

Asi on detailides

Hoidik on varustatud sinise taustvalgusega, mis teeb laadija leidmise pimedas sõites lihtsaks. Lisaks annab see sulle teavet su seadme oleku kohta. Seadme kompaktne suurus ja minimalistlik stiil garanteerib selle, et see sobitub ideaalselt Sinu auto interjööriga. Toote saad lihtsalt kinnitada oma auto radiaatorivõre külge (hoidik ei sobi ümarate võredega). Lisaks võimaldab 360° reguleeritavus sul valida optimaalse nurga oma telefoni jaoks.

4

Turvaline

Toode on valmistatud vastupidavatest materjalidest, seega iseloomustab seda kõrge vastupidavus. Hoidik hoiab telefoni stabiilselt paigal, isegi äkilise pidurdamise korral. See on ka põrutuskindel ja pakub mitmetasandilist kaitset, sealhulgas ülepinge, ülekoormuse, ülekuumenemise, lühise ja elektromagnetiliste väljade vastu.

5