Telefonihoidik rattale 3mk Bike Holder PRO

14.99

  • Universaalne
  • Stabiilne
  • Libisemiskindel
  • Kummist klambrid

Laos

Alla 9 toote saadaval!

 

TÄNA KÕIKIDELE TELLIMUSTELE TRANSPORT TASUTA!

 

Kohe tellides kaup kätte juba:

  • automaadist 18.08
  • automaadist 18.08
Turvaline ost

3mk bike holder pro

Alati stabiilne

Erinevad teed, jalgrattad ja telefonid, kuid üks käepide. Kuna Bike Holder Pro TM hoiab telefoni kindlalt mis tahes teel ja mis tahes lenksul. Tugevad kummiklambrid kohanduvad täpselt teie telefoni suurusega, lukustades selle valitud asendisse. Telefoni stabiliseerimist tugevdab lisaks libisemisvastane matt, mis vooderdab käepideme. Kasutage nuppu, et reguleerida kinnitusklambri laiust nii, et see sobiks ideaalselt jalgratta juhtraudade ümber. Bike Holder Pro TM-iga võite olla kindel, et teie telefon ei vibreeri isegi konarlikel teedel.

Teleofonihoidik rattale 3mk bike holder pro 3

Mugav ja praktiline

Bike Holder Pro TM töötab hästi maastikurattasõidu, rahuliku linnasõidu või lapsega jalutamise ajal. Lihtne kokkupanek ja lahtivõtmine muudab hoidiku kinnitamise sõna otseses mõttes hetkeks, et saaksite nautida telefoni ohutust ja selle kasutamise mugavust.

Teleofonihoidik rattale 3mk bike holder pro 1

Universaalne ja täpselt sobiv

Üks käepide, palju kasutusi. Bike Holder Pro TM-i saab paigaldada mitte ainult jalgratta juhtraudadele, vaid ka tõukeratastele või lapsevankrile. Tänu kinnitusklambri mugavale reguleerimisele saab käepideme reguleerida peaaegu igale roolile või käepidemele. Hoidiku suur reguleerimisulatus võimaldab teil seada telefoni teie jaoks optimaalsesse asendisse. Bike Holder Pro TM-i saab pöörata 360 °, nii et telefoni asukoha kiire muutmine parima marsruudi otsimiseks ei ole probleem.

Teleofonihoidik rattale 3mk bike holder pro 4

Kompromissitu

Kiire kõne, kui sõidad rattaga metsateel? Pole probleemi. Bike Holder Pro™-l on spetsiaalne nupp, mis vabastab telefoni klambritest. Vajutad, võtad välja ja räägid. Välkkiire tegevus. Telefoni kinnitamine hoidiku külge on sama kiire ja lihtne. Bike Holder Pro™ abil saate telefoni vabalt kasutada ka sõidu ajal.

Teleofonihoidik rattale 3mk bike holder pro 5