Sale!

iPhone 14 PRO MAX ümbris MagSafe kunstnahast lained värvid

8.11

Laost otsas

Tahan teada kui toode uuesti saadaval.

Kohe tellides kaup kätte juba:

  • 16.07 Smartpost Itella automaadist.
  • 16.07 DPD automaadist.
  • 16.07 Omniva automaadist.
Turvaline ost

Tugeva magnetrõngaga elegantne ümbris, mis on valmistatud ökoloogilisest nahast. Pühendatud iPhone’i kasutajatele, kes soovivad kasutada täielikult ära MagSafe juhtmevaba laadimise võimalusi.

MagSafe – mugavus ja turvalisus MagSafe-tehnoloogia iPhone 12-seeria ja uuemate mudelite puhul võimaldab nutitelefoni kasutamise ajal kiiresti laadida. Enamik ümbriseid seda tehnoloogiat siiski ei toeta, mis tähendab, et auto- või lauakinnituse kasutamiseks tuleb ümbris iga kord nutitelefonilt eemaldada. Leather Mag Cover on täielikult ühilduv MagSafe-tehnoloogiaga – see võimaldab nutitelefoni mugavalt paigutada laadida hoidikusse või akupanka ilma juhtmeteta.

Tugev magnetrõngas
Võrreldes turul olevate sarnaste toodetega on sellel tootel erakordselt tugev magnetrõngas. See mõjutab otseselt turvalisust – stabiilsus autohoidikus tagab, et nutitelefon ei kukuks sõidu ajal maha.

Ka disain on oluline
Kunstnahast ümbris on valmistatud detailidele tähelepanu pöörates. Magnetrõngas on hoolikalt materjali alla peidetud ning ökoloogiline nahk näeb välja elegantne ja moodne. Kaane värvid on valitud iPhone’i mudeleid silmas pidades.

Nutitelefoni kaitse kõrgeimal tasemel
Kaane kaitseb nutitelefoni igapäevase kasutamisega seotud kahjustuste eest. See kaitseb tõhusalt kriimustuste eest. Kaamerasaare ümber olevad kõrgendatud servad pakuvad objektiivile täiendavad kaitset. Korpuse sisemus on vooderdatud mikrokiud riidega, et kaitsta nutitelefoni õrna klaasi veelgi paremini.

Sõltuvalt MagSafe laadimise intensiivsusest võib olla loomulik, et ümbrisele võib aja jooksul ilmneda magnetrõnga piirjooned. See on loomulik nähtus ja ei mõjuta korpuse funktsionaalsust.

Tahan teada kui toode uuesti saadaval.