Sale!

iPhone 14 PRO MAX kaitseklaas Spigen GLAS.tR Slim AlignMaster 2tk pakis

13.26

Karastatud klaas revolutsioonilise paigaldusmeetodiga – kui Teile on paigaldamine valmistanud hirmu, siis selle tootega on teie probleemid just lahendatud!

Spigen for AlignMaster seeria karastatud klaas tuleb koos ideaalselt sobiva paigaldusraamiga, tänu millele saate selle ideaalselt ekraanile paigutada. Tootja lihtsustas monteerimismeetodit sedavõrd, et see on iga kasutaja jaoks väga lihtne.

Glass FC AlignMaster on täisekraan kaitseklaas, tuntud ka kui ümbrisesõbralik, tähendab, et klaas on disanitud nii, et see ei jääks ümbrist segama, mis hoiab ära klaasi juhusliku mahakoorumise.

Karastatud klaasi paksusega 0,3 mm on pinna kõvadus 9H, mis on peaaegu maksimaalne saavutatav kriimustuskindluse astme tulemus.
Täiendav oleofoobne kate takistab liigset sõrmejälgede või muude saasteainete jälgede jäämist ning kaitseb täiendavate kriimustuste eest.
Minimalistlik disain koos täpsete väljalõigete ja ideaalse läbipaistvusega tagavad telefonile orignaalse ilme, mistõttu on lihtne unustada, et Sul üldse klaas peal on, lisaks annab meile täiendavat kaitset.

* Klaasil on võimalikult lai ümbrisesõbralik stants, mis tähendab, et see ühildub enamiku turul olevate korpustega ja mis tahes Spigeniga ümbristega.

Laos

Lisa 30.00 eest tooteid, et saada transport tasuta.
Alla 9 toote saadaval!

Kohe tellides kaup kätte juba:

  • 20.05 Smartpost Itella automaadist.
  • 20.05 DPD automaadist.
  • 20.05 Omniva automaadist.
Turvaline ost