Sale!

IPhone 14 PRO kaitseklaas Spigen ALM Glass FC 2tk

13.19

Karastatud klaas revolutsioonilise paigaldusmeetodiga – kui teid on see aspekt klaasi paigaldamisel seni hirmutanud, on teie hirmud selle tootega lahendatud!

Spigen for AlignMaster seeria karastatud klaas on kinnitatud telefoni esiküljele ideaalselt lõigatud paigaldusraamiga, tänu millele saate selle ideaalselt ekraanile paigutada. Tootja lihtsustas monteerimismeetodit sedavõrd, et see on iga kasutaja väga lihtne.

Glass FC AlignMaster on teie seadmele ideaalselt sobiv toode, mis on varustatud kaane, ümbrisega.
Full Cover, tuntud ka kui Case Friendly, tähendab, et klaas on trimmitud nii, et see ei jääks ümbrist segama, mis väldib klaasi servade üles tõusmist tänu ümbrisele.

Karastatud klaasi paksusega 0,3 mm on pinna kõvadus 9H, mis on peaaegu maksimaalne saavutatav kriimustuskindluse astme tulemus.
Täiendav oleofoobne kate takistab liigset sõrmejälgede või muude saasteainete jätmist ning kaitseb täiendavate kriimustuste eest.
Minimalistlik disain koos täpsete väljalõigete ja täieliku läbipaistvusega tagavad seadmega täieliku sobivuse, mistõttu on lihtne unustada, et Teil on peal klaas, mis annab Teile täiendavat kaitset.

* Klaasil on võimalikult lai ümbrissõbralik stants, mis tähendab, et see ühildub enamiku turul olevate korpustega ja mis tahes Spigeni ümbristega.

Laost otsas

Tahan teada kui toode uuesti saadaval.

Kohe tellides kaup kätte juba:

  • 26.04 Smartpost Itella automaadist.
  • 26.04 DPD automaadist.
  • 26.04 Omniva automaadist.
Turvaline ost

Tahan teada kui toode uuesti saadaval.