Akupank Samsung EB-P3400XUEGEU 25W 10000 mAh beež

37.99

Maht: 10 000mAH
Toetatud kiirlaadimisprotokollid: Kiirlaadimine USB-C (sisend/väljund) (SFC/PD maksimaalne 25 W )
Mõõtmed: 70 x 148 x 15.6 mm
Kaal: 210 g

Naudi mugavat kiiret laadimist isegi siis, kui oled teel. Suuremahuline akupank, mis toetab kuni 25 W kiirlaadimist, annab su seadmetele jõudu, et saaksid oma päeva katkestusteta jätkata.

Laos

Lisa 30.00 eest tooteid, et saada transport tasuta.
Alla 9 toote saadaval!

Kohe tellides kaup kätte juba:

  • 26.06 Smartpost Itella automaadist.
  • 26.06 DPD automaadist.
  • 26.06 Omniva automaadist.
Turvaline ost

33

Naudi mugavat kiirlaadimist ka siis, kui oled liikvel. Suure mahu ja kuni 25 W kiirlaadimisega akupank annab su seadmetele hoogu juurde, et saaksid oma päevaga jätkata.

*25 W kiirlaadimine on saadaval vaid siis, kui korraga on ühendatud üks seade. **Tegelik laadimiskiirus võib erineda sõltuvalt tegelikust kasutusest, laadimistingimustest ja muudest teguritest. ***Kui seade ei lae, taaskäivita 25 W akupank, vajutades toitenuppu 7,5 sekundit.

Meil on planeedist hoolimine südames, seetõttu oleme akupanga valmistamisel kasutanud UL-sertifikaadiga tarbimisjäätmetest taaskasutatud materjale. Need materjalid vähendavad süsinikdioksiidi heitkogust ja säästavad olulisi ressursse.

*Akupanga välispind on valmistatud taaskasutatud materjalidest, mille on ULi hinnang. **Akupanga välispinnast on vähemalt 20% tarbimisjärgsetest taaskasutatud materjalidest.

Akupank on ergonoomilise disainiga, mis tagab mitte ainult hea väljanägemise, vaid ka mugava kasutuskogemuse. Selle stiilne välimus pakub silmailu ning selle pehmed servad ja kumer kuju teevad selle seadme hõlpsasti käeshoitavaks.

Lae samal ajal kaht seadet. Kahe pesaga akupanga külge saad korraga kinnitada kaks seadet, nii et saad mõlemat õige pea jälle kasutada.

44

*Karbis on üks juhe. Teine juhe on müügil eraldi. **Samal ajal kaht seadet laadides on maksimaalne laadimiskiirus 9 W. ***Parima tulemuse saavutamiseks kasuta Samsungi juhet. ****Akupangale lisanduvad seadmed on müügil eraldi.

Võta oma seadmed alati endaga kaasa ja lae neid, kui iganes vajadust tunned. Akupank võimaldab sul mugavalt laadida erinevaid seadmeid, nagu telefon, tahvelarvuti ja kõrvaklapid.

55