🇪🇪

TASUTA SAATMINE ALATES 30€ OSTUKORVIST!

Tekkis küsimus?

Kirjuta info@allo.ee

Sotsiaalmeedia

iPhone 12 scaled

iPhone 12

Apple teatas iPhone 12-st oma 2020. aasta oktoobri üritusel. iPhone’i koosseisus on nüüd neli erinevat mudelit, kaks pro-d ja kaks mitte-pro-d. Pikka aega kuulujuttudega ülekuhjatud iPhone’il on 5G, kandilised servad ja täiustatud kaamerasüsteem.

iPhone 12 on baasmudeli iPhone 11 asendaja. Sellel on 6.1 OLED-ekraan, mis kasutab Apple’i Super Retina XDR-tehnoloogiat ja toetab 5G-võrke.

Apple teatas iPhone 12 tootevalikus veel kolmest seadmest, sealhulgas iPhone 12 mini, iPhone 12 Pro ja iPhone 12 Pro Max. Iga mudeli eristajaks on suurus ja kaamera omadused. Vaatame, millised on uue iPhone funktsioonid.

Apple iPhone 12 Series

iPhone 12 ja 12 Pro on saadaval alates oktoobri lõpust ning iPhone 12 mini ja iPhone 12 Pro Max alates novembri keskpaigast.

iPhone 12 hinnad

iPhone 12 on saadaval kuues värvitoonis – valge, must, sinine, roheline, kuldne ja punane. Saate valida 64 GB, 128 GB ja 256 GB sisemälu vahel, hinnaga 919, 969 ja 1 089 eurot.

Hind on 50 kõrgem kui iPhone 11 oma oli, kuna seekord on lisatud 5G ja OLED-ekraan ning nii on jäetud piisavalt ruumi ka iPhone 12 minile.

iPhone 12 Mini kaaned, ümbrised ja kaitseklaasid

iPhone 12 kaaned, ümbrised ja kaitseklaasid

iPhone 12 Pro kaaned, ümbrised ja kaitseklaasid

iPhone 12 Pro Max kaaned, ümbrised ja kaitseklaasid

iPhone 12 funktsioonid

IPhone 12-l on mitu uut funktsiooni ja värskendust, et seadet veelgi kõrgemale tasemele viia. Uus disain, uued värvid, paremad kaamerad ja parem protsessor. Apple nimetas oma uusima koosseisu „kõigile sobivaks iPhone’iks“, sest neil on hetkel ettevõtte ajaloo suurim ekraani suuruse ja värvi valik.

Ekraan

See on esimene iPhone’i põlvkond, millel on OLED-ekraan igal mudelil. See ekraan kasutab Apple’i Super Retina XDR tehnoloogiat, mille kontrastsussuhe on 2 miljonit ühele, parema HDR-i ja “tõetruu” musta värviga. Selle ekraani suurus on 460ppi ja see suudab kuvada kuni 1200 nitist HDR-sisu.

Apple väidab, et see on kõige vastupidavam iPhone’i ekraan, mis kunagi tehtud. Sellel on uus keraamiline “kilp”, mis parandab kukkumisel vastupidavust. Klaasi karmistamiseks kasutatav temperatuurikristallimisprotsess parandab kukkumisel vastupidavust kuni 4x võrreldes vanemate mudelitega.

6,1-tolline ekraanisuurus ei ole midagi uut, kuigi uus raam ja täiustatud disain annavad parema ekraani ja korpuse suhte.

Tagumised kaamerad

Tagakaamerate ülesehitus sarnaneb iPhone 11-ga. Seal on kaks 12-megapikslist tagakaamerat – üks lai ja teine ​​üli-lai. Paigutus on sama mis iPhone 11, kuid mõlemal objektiivil on laiem ava.

Laial kaameral on f/1.6 ava, mis on parem kui iPhone 11 f/1.8 ava. See võimaldab 27% rohkem valgust nõrga valgusega fotode ja videote jaoks.

“Arvutusfotograafia” on tänu A14 Bionic protsessorile tohutult paranenud. Deep Fusion ja Night režiim töötavad kõigi kaamerate puhul, kaasa arvatud eesmise selfi kaamera puhul.

Smart HDR 3 kasutab masinõpet iga foto valge tasakaalu, kontrasti, tekstuuri ja küllastuse reguleerimiseks. Iga tehtud fotot analüüsitakse A14 sisseehitatud pildisignaali protsessori abil, et tuua välja kõige täpsem detail ja värv.

iPhone 12 suudab HDR-is videot filmida Dolby Visioniga, mis on parim kõigi nutitelefonide seas. 4K HDR-is koos Dolby Visioniga salvestamine võimaldab filmitegijatel luua videoid, mida pole varem iPhone’is võimalik olnud. Apple reklaamib, et saate Dolby Visioni sisu salvestada, muuta, vaadata ja jagada ühes ja samas seadmes.

Esikaamera

Eesmine kaamera on endiselt 12-megapiksline f/2.2 objektiiviga. TrueDepth süsteemi ei ole muudetud.

Esikaameral on täiustatud bokehi ja sügavuse juhtimisega portreerežiim, efektidega portreevalgustus, 4K videosalvestus, 1080p HD-videosalvestus ja järgmise põlvkonna Smart HDR. Sellel on ka video stabiliseerimine, lai värvi salvestus, Live Photos, sarivõte ja automaatne pildistabilisaator.

Nagu varem mainitud, saab eesmine kaamera nüüd kasutada Öö režiimi ja Deep Fusionit.

Protsessor

A14 Bionic on 50% kiirem protsessor ja graafikaprotsessor kui teiste tootjate nutitelefoni kiipidel ning sellel on üle 11,8 miljardi transistori. Võrdlusnäitajatest näeme, et A14 on ühe- ja mitmetuumaliste jõudlustega võrreldes A13-st umbes 20% parem.

Neural Engine pakub 16-tuumalist protsessorit, mis on kuni 80% kiirem kui A13 Bionic. See teeb üle 11 triljoni operatsiooni sekundis. Neuraalmootor vastutab iPhone’i kasutamisel kõige eest, alates masinõppest kuni fotograafiani.

Traadita ühenduvus

5G toob voogesituse, mängude ja töövoogude jaoks uue jõudlustaseme. Kõik uued iPhone 12 mudelid saavad 5G.

Apple ehitas iPhone 12 raami kohandatud 5G antennidega ja on võimaldanud rohkem 5G sagedusi kui ükski teine ​​nutitelefon. iOS-i raamistikud on maksimaalse optimeerimise saavutamiseks loodud 5G-ga töötamiseks algusest peale.

MagSafe

MagSafe naaseb iPhone 12 koosseisu. Apple on lisanud uutele iPhone’idele magnetlaadimise ja lisavarustuse, mis võimaldab kasutajatel hõlpsasti kinnitada ja vahetada ümbriseid ja muid esemeid.

MagSafe’iga iPhone’idele ostetud kaantel peab olema MagSafe-laadimisega ühilduv spetsiaalne magnetiline laadimispool. Laadija suudab iPhone’i anda kuni 15 W juhtmevabalt ning samuti suudab see tavalistel juhtmevabadel laadimisalustel laadida varasema 7.5W juures.

Aksessuaare nagu kaarditaskud saab kinnitada samuti MagSafe’i kaudu, mis toob turule täiesti uue kategooria iPhone’i tarvikuid.

Suurus ja kaal

Apple vähendas oma uutes mudelitega servade paksust. Nii teeb see iPhone 12-st väiksema ja kergema, kuid sama ekraanisuurusega seadme.

Võrreldes iPhone 11-ga on iPhone 12 2,7% lühem, 5,4% kitsam ja 12% õhem. Samuti on uus mudel eelkäijast 15,5% kergem.

Levinumad iPhone 12 küsimused

Millal antakse välja iPhone 12?

iPhone 12 ja 12 Pro tulid välja natukene varem kui iPhone 12 mini ja iPhone 12 Pro Max. Tänaseks on kõik iPhone 12 variatsioonid välja antud.

Kas iPhone 12 karbis on laadija?

Apple ei tarni enam iPhone’i toiteadapteri ega kõrvaklappidega. See peatab lisakomponentide saatmisel tekkiva märkimisväärse raiskamise ja vähendab karbile suurust. iPhone laadimisjuhe millel USB-C ots on siiski karbis olemas. Kuid toiteadapter on puudu ning kiirlaadimiseks vana iPhone toiteadapterist ei piisa vaid tuleks kasutada võimsamat Apple 18W või 20W adapterit või mõnda alternatiivset. Näiteks seda: Ugreen USB-C Power Delivery 3.0 QC 4 seinaadapter 18W 3A

Mida teeb iPhone 12 LiDAR?

LiDAR-it kasutatakse arvutuslikuks fotograafiaks, parandades oluliselt portreerežiimi, öist režiimi ja muid pro-foto funktsioone. See on saadaval ainult seadmetes iPhone 12 Pro ja iPhone 12 Pro Max.

Kui palju maksab iPhone 12?

iPhone 12 hinnad algavad 6,1-tollise mudeli puhul 919 eurost ning seda on võimalik tellida näiteks Teliast.

14 – päevane tagastusõigus

Ilma küsimusi esitamata

30€ ostukorvist

Tarne tasuta

100% Rahulolu garantii

Oled tähtis meile

Tasuta tagastamine

Maksame sinu eest