Seinaadapter 2x USB-C / 1x USB-A 3mk Hyper Charger 65W

29.99

Laost otsas

Tahan teada kui toode uuesti saadaval.

Kohe tellides kaup kätte juba:

  • automaadist 02.04
  • automaadist 03.04
Turvaline ost

Laadi igat seadet

Keskendume kõigi kaasaskantavate seadmete võimsale laadimisele. Seepärast varustasime meie 65W laadija Power Delivery (PD) tehnoloogiaga, mis võimaldab suurt võimsust USB-C-tüüpi ühenduse kaudu. Tähtis on ka see, et edastuskiirus on kohandatud ühendatud seadme tüübile. Tänu sellele laadid probleemideta täis mitte ainult oma nutitelefoni ja tahvelarvuti, vaid ka suure sülearvuti. Tänu meie laadijale saad tõeliselt mobiilseks.

Seinadapter 2x USB C ja USB A 3mk Hyper Charger 65W 5

Säästa aega Quick Charge’iga

Kiirustad, aga nutitelefoni aku on tühi? No problem. Tänu Quick Charge 3.0 kestab seadmete laadimine tõesti lühikest aega. Laadijas kasutatud QC tehnoloogia suurendab seadmesse voolava voolu pinget, vähendades laadimisaega isegi mitmekümne minuti võrra päeva jooksul. Suurepärane lahendus neile, kes kasutavad mobiilseid seadmeid intensiivselt. Oluline on see, et QC tehnoloogia on aku jaoks täiesti ohutu.

Seinadapter 2x USB C ja USB A 3mk Hyper Charger 65W 1

Laadi rohkem kui üht seadet

Kõigile, kellel on rohkem kui üks mobiilne seade, oleme loonud täiusliku laadija. See laadib isegi 3 seadet korraga! Nüüd ei pea Sinu tühjaks saanud akuga sülearvuti ootama, kuni nutitelefon on täis laaditud. Lihtsalt ühenda nad kõike korraga laadima. Mugavalt ja kiiresti. Enamgi, saad meie laadijaga ühendada ka sõprade ja pereliikmete seadmed.

Seinadapter 2x USB C ja USB A 3mk Hyper Charger 65W 3

LED tuli valgustab pimedust

Sa ei pea enam kunagi pimedas pistikupessa ühendatud laadijat otsima. Meie laadija keskmine pesa helendab kergelt pimeduses, näidates, kuhu ühendada seadme laadimiseks vajalik kaabel. LED tuli sobib ideaalselt kokku laadija elegantse disainiga. Funktsionaalne, esteetiline ja mugav.

Seinadapter 2x USB C ja USB A 3mk Hyper Charger 65W 2

Hyper Charger 65W – Kiirus & Võimsus

Power Delivery ja Quick Charge

Lae kuni kolme seadet korraga

Pakis:

– Laadija 65W

– Pakend

Seinadapter 2x USB C ja USB A 3mk Hyper Charger 65W 4

KKK – korduma kippuvad küsimused

Mis on laadija väljundvõimsus?
Laadija maksimaalne väljundvõimsus on 3A (kuni 2,4 A USB-A pordi jaoks; 3 A USB-C pordi jaoks). Kokku võib sellel olla maksimaalselt 5,4A, kui ühendada 2 seadet korraga.

Kas laadija töötab kiirlaadimisega?
Jah, see ühildub funktsioonidega POWER DELIVERY (PD3.0) ja QUICK CHARGE (QC4.0).

Mis sisendid laadijal on?
Laadijal on 2 USB Type-C sisendit ja üks USB-A sisend.

Tahan teada kui toode uuesti saadaval.