Samsung SmartTag2 lokaator EI-T5600BWEGEU valge

26.99

Laos

Lisa 30.00 eest tooteid, et saada transport tasuta.
Alla 9 toote saadaval!

Kohe tellides kaup kätte juba:

  • 24.05 Smartpost Itella automaadist.
  • 24.05 DPD automaadist.
  • 24.05 Omniva automaadist.
Turvaline ost

Samsung Galaxy SmartTag2

See on lihtsasti kasutatav ja ruumi säästev ripats-lokaator. Kinnita see oma seljakotile, käekotile või lemmiklooma kaelarihmale – nad ei lähe enam kunagi kaduma! SmartTag2 võimaldab teil neid jälgida nii lähedalt kui kaugelt.

Tehnilised andmed:

Ühenduvus: Bluetooth 5.3
Kaugus: maks. 120 m
Aku: vahetatav CR2032
Füüsilised parameetrid: 28.8 x 52.44 x 8 mm
Kaal: 13.75 g
Ühilduvus: Galaxy seadmed (nutitelefonid, tahvelarvutid) Android OS 9 või hilisema versiooniga / Galaxy seadmed UWB toe ja UWB funktsiooniga

Samsung Galaxy SmartTag2 kõige olulisemad eelised:

Jälgib ja näitab kaardil esemeid, mille külge see on kinnitatud: rahakott, käekott, seljakott ja paljud teised Võimaldab asju leida nii lähedalt kui kaugelt Sellel on sisseehitatud kõlar, mis juhatab teid otse kadunud esemeni 120 m raadiuses Toetab nutika kodu juhtimist

Märgi ja leia

Samsung Galaxy SmartTag2 on väike ripats, mis toimib lokaatorina. Selle kasutamine on uskumatult lihtne: kinnitage esemele, käivitage rakendus ja kontrollige, kus teie kadunud ese kaardil asub. Leiate kadunud esemed ilma probleemideta!

Jälgige oma kadunud eset täiustatud reaalsuse abil Kui teie Galaxy nutitelefon toetab UWB tehnoloogiat, saate kasutada SmartThingsi rakenduses AR Finding funktsiooni. Rakendus näitab teile otseteed kadunud esemeni, mille külge silt on kinnitatud – see hakkab teie telefoni ekraanil roheliselt helendama.

Nii lähedal kui kaugel, nii siseruumides kui ka õues Otsid kodus võtmeid või rahakotti? Lülita oma nutitelefonil helin sisse ja Samsung Galaxy SmartTag2 annab teada, kus kadunud ese asub eelnevalt määratud heliga. Soovite jälgida oma lemmiklooma asukohta, sest ta põgeneb mõnikord jalutuskäigul? Kinnitage silt tema kaelarihma ja ärge muretsege millegi pärast. Galaxy Find Network näitab teile, kus SmartTag2 on olnud.

Nutika kodu tugi Võite kasutada ka Galaxy SmartTag+ seadet oma nutika kodu IoT seadmete juhtimiseks. Ühe nupuvajutusega saate sisse lülitada tuled, televiisori või puhastusroboti. IoT seadmed peavad olema SmartThingsi rakenduses registreeritud.